رقابتی هیجان انگیز با تیگو7 در پیست آزادی

برای اولین بار شرکت مدیران خودرو برای برند چری و محصول تیگو7 خود اقدام به برگزاری تست مقایسه با محصولات ژاپنی ، کره ایی و اروپایی نموده است ، که تا کنون بی سابقه بوده و از دارندگان این خودروها دعوت به عمل می آورد تا با شرکت در این مراسم خودروی خود را به چالش با شاسی بلند تند و تیز چینی در پیست ازادی دعوت نمایند که شرایط ان به زودی اعلام خواهد شد.
تیگو7 شاسی بلند لوکس و به روز چری میباشد که با داشتن موتور توربو شارژ که سیستم توربو ان توسط شرکت هانیول امریکا ساخته شده و با بهره گیری از گیربکس دو کلاچه DCT ساخت شرکت گتراگ المان و همچنین شاسی مدرن ، با طراحی شرکت بریتانیایی لوتوس به عنوان یک شاسی بلند چابک و خوش آتیه شناخته میشود.
این مراسم در 18 اسفند ماه روز جمعه از ساعت 14 الی 18 در پیست اتومبیل رانی آزادی انجام خواهد پذیرفت که علاقمندان با مراجعه به لینک cheryco.ir که از روز 4 شنبه فعال میشود می توانند برای رقابت خودروی خود با تیگو7 ثبت نام نمایند.

 

نمایندگی منتخب مدیران خودرو کد 264 خواجوندی با شرایط فروش اقساطی محصولات چری و تنها با دریافت یک پیش برداخت از ساعت 9 الی 21 در خدمت مشتریان گرامی می باشد .