چینی با جسارت در میان ژاپنی های پر مدعا

اخیرا ارزیابی سازمان استاندارد ایران ( ISQI) نشان داده است که خودروهای چینی در بحث کیفیت جهش مقبولی را داشته اند ، اما آنچه قابل توجه است ، حضور یک نماینده از چین ، در لیست خودروهای 125 تا 200 میلیون می باشد ، این خودرو پر سر و صدا، چری تیگو7 سنت شکن میباشد تا برای اولین بار حضور و جهش چینی ها را در دسته   خودروهای لوکس بازار نشان دهد.

در ارزیابی صورت گرفته ، چری تیگو7 توانسته دو رقیب قدر ژاپنی یعنی نیسان جوک و سوزوکی گراند ویتارا را پشت سر بگذارد  و زنگ خطر را برای رقابت به صدا در آورد.

چری بزرگترین صادر کننده خودرو از کشور چین به سایر نقاط جهان میباشد که  در طول 2 دهه از فعالیت خود همواره این جایگاه برتر خود را حفظ نموده است .

همچنین چری اولین شرکت خودروساز چینی است که پا به ایران نهاد و با شرکت مدیران خودرو ، قرارداد همکاری مشترک به امضاء رساند.

این شرکت خودروسازی با بهره گیری از تیم مهندسین بین المللی و اروپایی و همکاری با قطعه سازان مطرح در طول زمان کیفیت محصولات خود را ارتقاء دهد ،و تیگو7 را میتوان تبلور استراتژی چری در راستای جهانی شدن و آغاز مبارزه با رقبای کره ایی ، ژاپنی و اروپایی نامید.